O firmie

o firmie

Parę słów o nas

Agzis jest rodzinną firmą znajdującą się w Cielądzu w centralnej części Polski. Działamy od 2001 roku, a od 2011 roku jesteśmy renomowanym producentem słupków strunobetonowych, które znajdują zastosowanie w konstrukcjach upraw sadowniczych, jagodowych i konstrukcjach sieci antygradowych. Nasze produkty trafiają zarówno do klientów indywidualnych, jak też do profesjonalnych firm, zajmujących się kompleksowym montażem konstrukcji sadowniczych. Dodatkowo, od 2020 roku produkowane przez nas słupki znalazły zastosowanie również do budowy konstrukcji podtrzymujących panele na farmach fotowoltaicznych.

Region, z którego pochodzimy jest zagłębiem upraw sadowniczych i jagodowych. Od 1998 roku prowadzimy gospodarstwo sadownicze na powierzchni 40 ha, gdzie głównie uprawiamy jabłonie i grusze. Profil naszej działalności zrodził się z problemów, na które – jako sadownicy – sami napotykaliśmy. Za każdym razem, zakładając nowe nasadzenia w gospodarstwie, pojawiał się problem zakupu dobrej jakości słupków, które moglibyśmy wykorzystać do budowy konstrukcji sadowniczych. W odpowiedzi na to, postanowiliśmy w 2011 roku poszerzyć swoją działalność o produkcję słupków strunobetonowych, które znajdują zastosowanie w konstrukcjach upraw sadowniczych, jagodowych i konstrukcjach sieci antygradowych.

Jako sadownicy, wiedzieliśmy dokładnie jaki produkt jest nam potrzebny. Chcąc jednak uniknąć błędów produkcyjnych, podjęliśmy współpracę z Instytutem Budownictwa Politechniki Wrocławskiej zlecając im wykonanie Projektu Technologicznego na produkcję sadowniczych i ogrodzeniowych słupków strunobetonowych o przekrojach 7×7,5, 8×8,5, 9×9,5 zgodnie z obowiązującymi normami.

Tak rozpoczęła się nasza przygoda związana z produkcją elementów do konstrukcji sadowniczych. Dziś, posiadając zarówno wiedzę związaną z sadownictwem, jak i produkcją słupków, możemy zaoferować naszym klientom produkt najwyższej jakości, idealnie dopasowany do ich potrzeb. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny zespół, odpowiednio wyposażony zakład produkcyjny i specjalnie dobrana receptura betonu pozwoliły nam stać się kluczowym producentem słupków strunobetonowych, które z powodzeniem wykorzystywane są przez naszych klientów w kraju i za granicą.

Dlaczego my?

DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniej obecności na rynku oraz pracy z wieloma klientami, uzyskaliśmy bezcenne doświadczenie.

ELASTYCZNOŚĆ

Zawsze dostosowujemy się do wymagań, terminów oraz indywidualnych oczekiwań naszych klientów.

JAKOŚĆ

Nasze doświadczenie oraz indywidualne podejście sprawiają, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.